Çalışmalarımız:
Hava Durumu : BURSA
BURSA
2000 yılında "Gelecek Nesiller için Yaşanabilir bir Doğa" ilkesiyle yola çıkan Naturel Peyzaj Mimarlığı, geçen 15 yıllık süreçte modern estetik anlayışı ve fark yaratan çizgisiyle proje ve uygulamalardaki iddialı tarzını ortaya koyarak, Bursa’nın en büyük ve prestijli peyzaj firmalarından biri olmayı başarmıştır.

2016 itibariyle de Naturel Sanat ve Peyzaj Mimarlığı olarak değiştirdiği ünvanıyla yeni projelere imzasını atmaya devam etmektedir.

2015 yılında tamamladığı “Misia 15300” projesiyle Nilüfer Belediyesi tarafından layık görülen “En iyi Peyzaj Ödülü” nü de portföyüne alarak, mesleğindeki başarısını bir kere daha taçlandırmıştır.

Peyzaj mimarlığı disiplini içinde yer alan tasarım ve planlama projeleri, bu projelerin uygulamaları, otomatik sulama ve drenaj projeleri ve uygulamaları konularında, deneyimli bahçıvan kadrosu ve teknik ekibiyle müşterilerine “Anahtar teslim” hizmet sunan firmamız, uygulama sonrası sürdürdüğü periyodik bakım çalışmalarıyla da peyzajınıza hak ettiği özeni göstermeye devam eder.

Naturel Sanat, bahçelerinizdeki yeşil dokuda ve sert zeminlerde yarattığı özgün tasarımlarıyla sert ve yumuşak peyzajı birbiriyle harmanlayarak estetik bir sentez oluşturur. Doğa sevgisinden ilham alarak, düş bahçelerinize hayat vermek için çalışır.

Naturel Sanat ve Peyzaj Mimarlığı ile bahçenizde dört mevsim düşlerinizi yaşayın...


 
  • Peyzaj proje tasarım

  • Proje uygulama ve kontrollük hizmeti

  • Otomatik sulama sistemleri

  • Wash beton

  • Beton döşeme malzemeleri


Ana Sayfa
Hakkımızda
Referanslar
Galeri
İletişim
Geçit Mah. Mudanya yolu Nilüfer Köprüsü Bitişiği
BURSA
Devrim OKTAY: 0532 744 64 75
web: www.naturelpeyzaj.com
e-mail: info@naturelpeyzaj.com

Tasarım: HaP